LES PALISADES - Kadernícky salón

Kadernícky salón, kaderníctvo Bratislava


Profesionálny kadernícky salón v Bratislave Les Palisades

Salón nachádzajúci sa v bratislavskom podhradí, na Palisádach patrí medzi exkluzívnejšie salóny na Slovensku. Či už to je interiérom, luxusnou kozmetikou alebo individuálnym prístupom... 
Tento „raj krásy a elegancie“ bol otvorený v máji 2004 a hneď od začiatku žnie chvály a úspechy vo všetkých sférach klientely, ktorá je veľmi rozmanitá... 
Jeho čaru neodolali osobnosti kultúrneho, podnikateľského a diplomatického života... 
Budeme veľmi radi, keď si nájdete cestu k nám aj Vy.

UMELECKÉ FARBY S CHARAKTEROM

Vášeň pre farbu zakladateľa OPI, Georga Schaeffera, celkom zmenila odvetvie nechtovej starostlivosti. Ten istý Georg Schaeffer, sa rozhodol vstúpiť so značkou Aloxxi aj do sveta profesionálnych farieb na vlasy. Aloxxi to je synonymum profesionálnej vlasovej kozmetiky inšpirovanej najnovšími svetovými módnymi trendmi a technológiami. 
Aloxxi ponúka výrobky vyrobené v kosher kvalite z tých najkvalitnejších surovín.

V spojení s jednoduchým použitím, umožnia zmeniť Vaše kreatívne predstavy na skutočnosť. Produkty Aloxxi sú vyrobené na prírodnej báze, neobsahujú sulfáty, parabény ani chlorid sodný a nie sú ani testované na zvieratách.

V rukách šikovných a kreatívnych kaderníkov/umelcov sa farby Aloxxi stávajú výnimočným nástrojom na vytváranie a udržiavanie krásnych a jedinečných farieb pri zachovaní vysokej kvality vlasov – pretože ako sme sa dozvedeli v Aloxxi sa držia hesla – krásny vlas je zdravý vlas. 
Osobitosť Aloxxi je aj v tom, že každá z farieb má svoje vlastné meno, lebo „ruku na srdce“, kto z nás by vedel odpovedať na veľmi príjemnú otázku - ..akú máš super farbu vlasov, čo to je? - v prípade Aloxxi sa len usmejete a napriklad poviete - ...to je moja Primadona 
A ešte jeden koncept, ktorého sa Aloxxi drží – a to je princíp štyroch F – fashion, fun, food and family. 
Tak vstúpte do našej rodiny a nájdite si tú správnu farbu. 

ALTERNA professional Haircare

  Alterna professional Haircare vytvára priekopnícke receptúry, ktoré posúvajú priemyselný štandard k najluxusnejším vlasovým produktom na svete. Záväzok Alterna je jasný a jednoduchý. Ponúka skutočné zlapšenie, ktoré prináša výsledky, nie sľuby.

Výsledky, na základe ktorých si vybudovali renomé. Všetky produkty Alterny využívajú popredné tehcnológie starostlivosti o pokožku v kombinácii s najlepšími rastlinnými a morskými bioaktíviami, tak aby výsledky boli maximálne.

Produkty sú: bez sulfátov, bez parabánov, netestované na zvieratách, používajú certifikované organické botanické výťažky, majú ochranu pred UVA/ UVB žiarením, majp morské bioaktíviá, obsahujú ochranu pred teplom.

PHILIP MARTIN´S – organické farbenie a starostlivosť o vlasy

Spoločnosť Philip Martin´s bola založená v roku 1987 pánom, ktorý mal v odvetví organickej kozmetiky dlhoročné skúsenosti hlavne na americkom trhu. Keďže narodenie detí je symbolom čistoty, pán Mauro Trimigliozzi pomenoval značku podľa mien svojich prvých dvoch detí, Philipa a Martiny.

Filozofiou spoločnosti Philip Martin’s je skúmať a zachovávať stav tejto čistoty používaním produktov ekologického poľnohospodárstva a netoxických chemických prípravkov určených k ošetreniu vlasov. Spoločnosť Philip Martin’s od počiatku využíva najnovšie znalosti a skúseností, aby plnila záväzok čistoty a organickej kvality.

Úspešne vyrába vyrába a dodáva prírodné produkty ekologického poľnohospodárstva a netoxické revolučné produkty na vlasy a telo. Všetky farby a produkty starostlivosti o vlasy rešpektujú naše zdravie a predstavujú protiklad k používaniu toxických a zdraviu škodlivých zložiek. Firma získala celosvetovo uznávané certifikácie, ako je napríklad Ecocert. 
Ako sa vyjadril pán Mauro Trimigliozzi, poslaním Philip Martin´s je využívať skúsenosti v kombinovaní jednotlivých ingrediencií, ktoré pochádzajú z prírodných biofariem. Pritom využíva potravinárske konzervanti a netoxické chemické látky, tak aby sa dosiahol žiadaný kompromis a dokonalé vyváženie medzi kvalitou, zdravím a účinnosťou. 
Farby Philip Martin´s sú vhodné pre každú dámu či pána. Či už má klient požiadavku tónovania farby vlasov, alebo potrebu intenzívnej farby aj s prekrytím bielym vlasov. Farby Philip Martin´s aj napriek organickému pôvodu majú 98% krytie bielych vlasov.

Šikovný kaderníci dokážu namiešať prírodné farby s odleskami podľa požiadavky klienta. V ponuke je niekoľko druhov šampónov a regenerácií, ktoré sa dajú použiť samostatne, alebo sa z nich dá namiešať šampónový prípadne regeneračný „koktejl“ podľa potrieb vlasov a vlasovej pokožky klienta. 

O tom, že značka Philip Martin´s je obľúbená svedčí aj skutočnosť, že osobný kaderník Lady Diany. Pán Richard Dalton, ktorý je v súčastnosti dvorným kaderníkom aj novej vojvodkyne Catherine, využíva pri svojej práci práve Philip Martin´s a stal sa celosvetovým ambasádorom značky. Philip Martin´s. 

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.