SALON de PARIS

Objavte jedinečnosť profesionálnej vlasovej starostlivosti.


Kadernícky SALON de PARIS je zriadený v príjemnom a modernom prostredí meštianskeho domu na Dolnej ulici
v centre Banskej Bystrice.

Ponúkame osobný prístup k zákazníkom s dôrazom na originalitu podporenú značkou L’Oréal Professionnel a luxusnou vlasovou kozmetikou KÉRASTASE Paris.

Profesionálnou starostlivosťou Vám radi splníme túžbu dopriať svojim vlasom pôžitok z krásy.

___________________________________________________________________________________________

Vlasy Basic a Special uspokoja najvyššie nároky stylistov a užívateľov.
Vlasy Basic sú indické chrámové vlasy. Tmavé prírodné vlasy sú pomalým a šetrným spôsobom zosvetlené. Obzvlášť kvalita vlasov Special je jedinečná, s ktorou sa nesie legendárna povesť top-stylistov na celom svete.

Kvalitné vlasy európskeho typu sú vybrané ručnou selekciou. Tieto vlasy sa zosvetľujú maximálne o jeden farebný odtieň. Je možné ich znovu použiť až 2 krát.

Príďte a presvedčíte sa, že metóda Hairdreams ponúka v predlžovaní vlasov absolútnu TOP.

Prirodzená plnosť a objem vďaka zahusťovaniu vlasov Haidreams.

Kvalita je rozhodujúca

Kvalita vlasov Hairdreams vytvára ten podstatný rozdiel. Spracovávajú sa výhradne najlepšie a najkvalitnejšie prírodné vlasy, ktoré sa nakupujú po celom svete v súlade s prísnymi etickými kritériami.

Z nich vznikajú v náročnom triediacom a zušľachťovacom procese predlžovacie pramene a ďalšie kvalitné produkty z pravých vlasov s typickým prirodzeným leskom, elasticitou a zvlnením.

Záruka Hairdreams

Dodržaním všetkých odporúčaných postupov ošetrovania a používaním špeciálnych prípravkov starostlivosti o vlasy poskytujeme záruku na dokonalú kvalitu vlasov Hairdreams po celú dobu ich užívania.

Predpokladom je správne prevedenie všetkých ošetrení v partnerskom salóne a vystavením dokladu o ošetrení. Metóda Hairdreams ako jediná poskytuje záruky na vlasové pramienky a to pri správnom ošetrení až na 18 mesiacov.

 

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.