IM Studio Permanent makeUp

byť krásnou je Vaša voľba

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Zatvorené

Dizajn, krása a umenie ma obklopovali väčšinu môjho života.


Ako absolventka odevného dizajnu a výtvarného umenia som vždy túžila svoj čas a energiu venovať práci, kde budem môcť využiť svoju kreativitu a umelecké cítenie. Vždy ma fascinovala sila make-upu v dnešnej spoločnosti, kde sa upravený vzhľad a vizáž považujú za dôležité veličiny.

Mikropigmentácia

Je nechirurgický zásah do vrchnej časti pokožky, kde prostredníctvom prístroja sa vpravuje kozmetický pigment do hĺbky 0,5mm epidermis, za účelom dočasného (na cca 1,5 - 2 roky) nalíčenia pier, obočia, očných liniek a očných tieňov. Výsledok je okamžitý

Výhody permanentného make-upu (PMU) :

Ak chceš ráno ušetriť čas, stav na permanentný make-up. Kvalitne vytetovaný make-up v prirodzených odtieňoch je kľúčom k dokonalej vizáži. Zakryje nedokonalosti a je veľmi efektívný - ženy, ktoré trápi riedke, miznúce alebo asymetrické obočie, úzke či asimetrické pery, nevýrazné oči, jazvy

Fibroblast 

Ide o prístroj, ktorý má do detailu prepracovanú metódu. Umožňuje vykonávať celú radu neinvazívnych zákrokov. Najväčšie uplatnenie nachádzame v oblasti estetickej. Po ošetrení nezanecháva jazvy a proces hojenia je skutočne krátky. Jedná sa o revolučnú metódu, bez jaziev a modrín. 
 

Výhody:
+ rýchle a takmer bezbolestné
+ po zákroku nezostávajú jazvy
+ rýchle hojenie
 

Využitie:
+ dynamická blepharoplastika ( lifting očných viečok)
+ minilifting tváre
+ odstránenie pigmentových škvŕn 
+ korekcia jaziev po akné
Hojenie trvá cca 5-7 dní ( po blepharoplastice je dobré si zaistiť prvé 3 dni voľno), pretože môže byť ľahké opuchnutie. Následne je nutné ošetrené plochy chrániť pred slnečným žiarením prípravkami s vysokým UV faktorom.
 

Ako ošetenie prebieha ?
Po znecitlivení anestetickým krémom vykonávame bodkovité ošetrenie pleti, toto vyvolá kontrakciu kolagénu vedúcu k dlhodobému efektu - zlepšenie napätia pleti, pozdvihnutie. V mnohých prípadoch je tento prístroj schopný nahradiť plasticko-chirurgický zákrok. Prístroj je schopný riešiť aj vrásky nad hornou perou, celej tvári a krku.
Výsledek vyzerá prirodzene!
Efekt je dlhodobý, mizne len ďalším, prirodzeným starnutím organizmu v priebehu rokov.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.